Aktualności

Plany priorytetowe dzielnicowych z Miasta i Gminy Skoki

Data publikacji 10.07.2024

Plan priorytetowy, to narzędzie, stworzone przez dzielnicowego na podstawie kontaktu ze społeczeństwem, uwagami od mieszkańców, a także wskazań Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Przedstawiamy zdiagnozowane problemy, jakie w planach zawarli skoccy dzielnicowi.

W ramach planu priorytetowego dzielnicowy przez pół roku pracuje nad rozwiązaniem konkretnego problemu, który występujące w jego rejonie służbowym, a jest uciążliwy dla mieszkańców. Po upływie sześciu miesięcy kończy realizację planu, o ile osiągnie zakładane cele, lub kontynuuje do czasu ich zrealizowania. Określone zadania wynikają z oczekiwań społecznych, uzyskanych podczas spotkań, konsultacji, debat ze społeczeństwem oraz z bieżącej analizy zagrożeń.

Dzielnicowym w Rejonie I Komisariatu Policji w Skokach jest mł asp. Krzysztof Kędziora. Można się z nim skontaktować w godzinach służby telefonicznie tel. 786 - 936 – 555 , a w każdej chwili wysłać maila na adres:  dzielnicowy.skoki1@po.policja.gov.pl

Rejon numer I obejmuje miejscowość Skoki i Antoniewo

Zagrożeniem objętym planem priorytetowym w tym półroczu przez dzielnicowego w rejonie służbowym jest: grupowanie się nieletnich zagrożonych demoralizacją w Skokach przy ul. Dworcowej, przy dworcu PKP

Dzielnicowym w Rejonie II Komisariatu Policji w Skokach jest mł asp. Przemysław Lewandowicz. Można się z nim skontaktować w godzinach służby telefonicznie tel. 786 - 936 – 556 , a w każdej chwili wysłać maila na adres:  dzielnicowy.skoki2@po.policja.gov.pl

Rejon numer II obejmuje konkretne miejscowości gminy Skoki: Antoniewo Górne, Bliżyce, Chociszewo, Chociszewko, Glinno, Grzybowice, Grzybowo, Jabłkowo, Jagniewice, Kakulin, Kuszewo, Lechlin, Lechlin Huby, Lechlinek, Łosiniec, Nadmłyn Niedarzyn, Pomarzanki, Raczkowo, Rakojady, Roszkowo, Roszkówko, Rościnno, Wysoka.

Zagrożeniem objętym planem priorytetowym w tym półroczu przez dzielnicowego w rejonie służbowym są: poruszające się pojazdy typu quad oraz motocykle crossowe po terenach leśnych i rekreacyjnych w m. Rościnno, Grzybowo, Grzybowice.

Dzielnicowym w Rejonie III Komisariatu Policji w Skokach jest st. sierż. Monika Sawińska. Można się z nię skontaktować w godzinach służby telefonicznie tel. 786 - 936 – 554 , a w każdej chwili wysłać maila na adres:  dzielnicowy.skoki3@po.policja.gov.pl

Rejon numer II obejmuje konkretne miejscowości gminy Skoki: Brzeżno, Budziszewice, Dzwonowo, Dzwonowo Leśne, Gozdowiec, Ignacewo, Miączynek, Niedźwiedziny, Pawłowo Skockie, Potrzanowo, Rejowiec, Sława Wielkopolska, Sławica, Stawiany, Szczodrochowo.

Zagrożeniem objętym planem priorytetowym w tym półroczu przez dzielnicowego w rejonie służbowym są: Poruszanie się pojazdami typu quady i motocykle crossowe po terenach leśnych oraz rekreacyjnych w m. Potrzanowo - Sława Wlkp - Rejowiec.

 

asp. Dominik Zieliński

  • Zdjęcie przedstawia sylwetki trzech dzielnicowych wymienionych w artykule.
Powrót na górę strony