KPP Wągrowiec

Ważne informacje - 5 artykułów

Najczęściej czytane

 1. Dzielnicowy Roku

  Trwają eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych pn. „Dzielnicowy Roku”. Laureaci etapu powiatowego będą reprezentować naszą komendę na szczeblu wojewódzkim. Zawody mają na celu wyłonić najlepszego dzielnicowego w kraju. Zmagania zakończą się finałem w Szkole Policji w Katowicach.

 2. Dwóch funkcjonariuszy z Wągrowca złożyło ślubowanie

  W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu nowo przyjęci do służby funkcjonariusze złożyli dzisiaj uroczyste ślubowanie. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w ich pamięci. Teraz czeka ich kilkumiesięczne przeszkolenie, po odbyciu którego podejmą służbę w jednostkach Policji na terenie całego województwa wielkopolskiego, również w Wągrowcu.

 3. 16-latek z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala

  Brał udział w zdarzeniu drogowym, którego okoliczności są wyjaśniane przez policjantów. Pewne jest, że nie powinien w ogóle znaleźć się na drodze, bo nie miał uprawnień do kierowania motorowerem.

 4. Razem dla bezpieczeństwa seniorów

  Dzielnicowi Komisariatu Policji w Skokach aktywnie włączyli się w organizowaną przez Koło Gospodyń Wiejskich w Kłodzinie inicjatywę dla seniorów.

 5. Zaginieni z Wągrowca i Mieściska

  Wyjechali za granicę i od dłuższego czasu nie mają kontaktu z rodziną. Wagrowieccy policjanci prowadzą dwie sprawy poszukiwawcze za zaginionymi Bartoszem Kuffel lat 27 zam. Wągrowiec i Dominikiem Bodus lat 25 zam. Mieścisko

 6. Drzwi otwarte dla kandydatów do Policji

  W celu umożliwienia uzyskania przez zainteresowanych służbą w Policji niezbędnych informacji o rekrutacji, organizujemy „drzwi otwarte”. Sobota 18 maja godzina 12:00 w budynku KPP w Wągrowcu.

 7. Weekend majowy minął dość spokojnie, choć nie brakowało niebezpiecznych sytuacji

  Tradycyjnie nie zabrakło zbyt szybkich i nierozważnych, nietrzeźwych i nieuważnych.

 8. Podejrzani o oszustwa w areszcie

  Starsze małżeństwo z Wągrowca oszukane zostało na kwotę blisko pięćdziesięciu tysięcy złotych. Sprawcy działali metodą na policjanta, zatrzymani przez wągrowieckich policjantów oczekują na proces.

 9. Znalezione pieniądze, inne wartościowe rzeczy, co z tym zrobić?

  Wszystkie wątpliwości rozwiewa stworzona w tym celu ustawa. Choć w większości przypadków organem właściwym do rozpatrzenia spraw rzeczy znalezionych jest starosta, to na Policję nałożone zostały również pewne obowiązki.

 10. Dzień szkoleniowy Lasera Porto Hiro i Hugo

  Wyszkolenie psa służbowego w zakładzie kynologii policyjnej to dopiero początek. Psy muszą stale się szkolić, aby być doskonałym narzędziem w towarzystwie swojego przewodnika.

Powrót na górę strony