Aktualności

Już za 2 tygodnie Dzień Dziecka, organizujemy dużą imprezę!

Data publikacji 18.05.2024

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Wągrowcu wraz z MDK w Wągrowcu zapraszają wszystkich na Dzień Dziecka na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu.

Wągrowieccy policjanci zrzeszeni w policyjnych związkach zawodowych organizują II Turniej Charytatywny o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wągrowcu. Pierwszy odbył się w ubiegłym roku w Kobylcu. Turniejowi towarzyszyło wiele imprez towarzyszących. Podobnie będzie w tym roku, organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji.

W tym roku jednak wszystko odbędzie się na terenie wągrowieckiego OSIRu. Do organizacji imprezy włączyło się miasto Wągrowiec, udostępniając obiekt oraz Miejski Dom Kultury w Wągrowcu. Możemy podobnie jak w ubiegłym roku liczyć na wsparcie przyjaciół z służb i instytucji. Będzie okazja spotkać się przedstawicielami Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Nadleśnictwa Durowo, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale także Pałuckiego Banku Spółdzielczego, Wielobranżowej Spółdzielni Inwalidów. Będą atrakcje dla wszystkich!

Dla uczestników turnieju

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Wągrowcu pozyskał sponsorów nagród dla trzech najlepszych drużyn oraz 3 najlepszych zawodników (bramkarz, zawodnik, strzelec). Nagrody drużynowe to m.in. Lot helikopterem dla całej drużyny, vouchery wartości 2000 zł, oraz 500zl na zakupy sportowe, poza tym wiele gadżetów i nagród rzeczowych dla zawodników (statuetki, dyplomy, puchary, piłki itp.).

Trzeba pamiętać, że turniej ma charakter charytatywny, a celem jest wsparcie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wągrowcu

Dla najmłodszych.

Miejski Dom Kultury w Wągrowcu zadbał o animacje które pomogą przenieść się w świat westernu. Cowboy City, wioska indiańska, wypełnione zwierzętami – kuce, alpaki i inne zwierzaki. Zamki dmuchane, oraz strefy gastro, gdzie będą smakowite rzeczy dla każdego.

Choć zmagania turniejowe rozpoczną się od godzin porannych, to od godziny 13:00 impreza ruszy na całego. Kibicowanie najlepszym drużynom podczas finału turnieju i wręczenie Pucharu Komendanta Powiatowego Policji w Wągrowcu, pokazy tematyczne tańców i zabaw. Policjanci przewodnicy psów służbowych zademonstrują umiejętności swoich czworonożnych partnerów. Starsze osoby będą mogły powrócić wspomnieniami do lat młodości i rzeczywistości PRL-u dzięki grom, zabawom i quizom „Dzieci Barei” przygotowanym przez wągrowieckie Muzeum Regionalne i Miejską Bibliotekę Publiczną.

Wszystkie szczegóły na plakacie. Niech ten dzień będzie pełen zabawy, uśmiechu, rozmów o tym co ważne i radosne, a przy okazji czyńmy dobro!

Zapraszamy!

asp. Dominik Zieliński

 

  • plakat opisujący imprezę dzień dziecka, u góry jest postać chłopca w kapeluszu kowbojskim, poniżej wymienione są elementy imprezy, na dole sponsorzy imprezy
Powrót na górę strony