Zatrzymany po kradzieży rowerów - Aktualności - KPP Wągrowiec

Aktualności

Zatrzymany po kradzieży rowerów

Data publikacji 04.11.2019

Policjanci zatrzymali 20 latka z gminy Skoki, podejrzanego o kradzież rowerów w Skokach i w Wągrowcu. Wciąż szukamy właściciela jednego z odzyskanych jednośladów.

Policjanci zawiadomienia o kradzieży dwóch rowerów przyjęli pod koniec października. Do jednej kradzieży doszło w ostatnią sobotę października przy wągrowieckim rynku. Druga kradzież miała miejsce tego samego dnia na na terenie Skoków.

Funkcjonariusze prowadzący czynności wykrywcze ustalili, że za obiema kradzieżami może stać ta sama osoba. Potwierdziło się to w trakcie prowadzonych dalszych czynności.Zatrzymany to 20 letni mieszkaniec gminy Skoki. Podejrzany o kradzieże początkowo utrudniał postępowanie, nie podając gdzie znajdują się skradzione rowery. Jednak to nie przeszkodziło policjantom na odnalezienie fantów. Policjanci odzyskali rowery, z których dwa już trafiły do właścicieli. Mężczyzna dotychczas usłyszał dwa zarzuty kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Uwaga! Poszukujemy właściciela odzyskanego roweru. Rower typu górskiego, biały, posiadający lampki i licznik rowerowy. Rower jak ustalono stał w stojaku rowerowym, przy dworcu w Skokach. W dniu 28, bądź 29 października doszło do jego zaboru. Jeżeli rozpoznajesz swój rower, odbierz go w KP Skoki przy ul. Kazimierza Wielkiego po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 0672681340