KPP Wągrowiec

Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Ogłoszenie - Rekrutacja
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy
Policjant który mi pomogł
Niebieska Linia
Głuchoniemi
Bezpieczny Autobus

Najczęściej czytane

 1. Prewencja i Ruch Drogowy

 2. Ukradł butelkę 0,7 litra wódki - Sprawca ustalony

  Zespół Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży alkoholu w jednym ze sklepów spożywczych na terenie Wągrowca. Odebraliśmy w tej sprawie kilka telefonów od różnych osób z jednoznacznym wskazaniem sprawcy.

 3. Nowy radiowóz w służbie wągrowieckiej Policji

  Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Wągrowcu odbyło się symboliczne przekazanie kluczyków do radiowozu, który będzie służył funkcjonariuszom Wydziału Kryminalnego

 4. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 5. Sprawca kolizji z BMW ustalony

  Policjant dzielnicowy z Komisariatu Policji w Skokach ustalił sprawcę, który zniszczył parkujący na poboczu ul. Kazimierza Wielkiego w Skokach BMW. Mężczyzna przyznał się do spowodowania kolizji.

 6. Kolejni poszukiwani na podstawie listów gończych

  Zespół poszukiwań osób Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu publikuje kolejne wizerunki sprawców przestępstw, za którymi wydano listy gończe.

 7. Niebezpieczne manewry ciemnoniebieskiego opla

  Wczorajszego wieczoru operator numeru alarmowego 112 został poinformowany o ciemnoniebieskim oplu, którego kierujący wykonywał niebezpieczne manewry. Zebrał szczegółowe informację od zgłaszającego i natychmiast poinformował Oficera Dyżurnego KPP w Wągrowcu. Po kilku minutach patrol zatrzymał pojazd.

 8. Policjanci odzyskali zgubioną przez ochroniarza broń

  Wczoraj późnym popołudniem policjanci w Wągrowcu otrzymali zawiadomienie od jednej z firm ochroniarskich, że ich pracownik utracił pistolet Glock 17 z ostrą amunicją. Rozpoczęły się intensywne działania aby ją odzyskać. Broń znaleziona została we Wrocławiu.

 9. 24 zagrożenia, Twoja okolica, Twój głos

  Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa została zmodyfikowana. Dodano nowe zagrożenie - „Miejsce niebezpiecznej działalności rozrywkowej”.

 10. Wilki w Wągrowcu w centrum miasta?

  Nietypową interwencję przeprowadzali wągrowieccy policjanci w niedzielny poranek. Jeden z mieszkańców miasta widział w samym jego centrum wilki.