KPP Wągrowiec

Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Policjant który mi pomogł
Niebieska Linia
Głuchoniemi
Bezpieczny Autobus
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Zdrowa rywalizacja, ratująca życie

  Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu od lat zajmuje czołowe miejsca w organizowanych przez Polski Czerwony Krzyż Powiatowych Konkursach Krwiodawstwa. Jesteśmy dumni z policjantów, dzięki którym uzyskujemy tak wysoką lokatę.

 2. Prewencja i Ruch Drogowy

 3. Plantacja marihuany pod Wągrowcem

  Na terenie prywatnej posesji w jednej z miejscowości na terenie powiatu wągrowieckiego policjanci znaleźli nielegalną plantację marihuany. Do sprawy zatrzymano 3 mężczyzn podejrzanych o narkotykową działalność.

 4. Walczy o życie w szpitalu po przejażdżce z nietrzeźwym kolegą

  Dwa rozbite samochody, cztery osoby trafiły do szpitala, jedna z nich w stanie ciężkim walczy o życie. To skutki wypadku drogowego do którego doszło w weekend na obwodnicy Wągrowca. Jednym z pojazdów kierował nietrzeźwy 21-letni mieszkaniec Wągrowca, bez uprawnień.

 5. Kierowco, proszę zwolnij!

  W trakcie trwających wakacji na drogach powiatu wągrowieckiego 33 kierujących utraciło prawo jazdy z powodu przekroczenia prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Ostatni dokument został zatrzymany przez policjantów w ubiegłą niedzielę. Jedna z osób prowadziła pojazd w okresie cofnięcia uprawnień na 3 miesiące. Uważajmy bo na tych drogach są dzieci, które idą do szkoły!

 6. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 7. Kolejne uderzenie Policji w narkotykowy rynek

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego wągrowieckiej jednostki Policji zatrzymali 7 osób, zabezpieczyli 816 gramów amfetaminy, a także krzewy konopi indyjskiej. Wobec dwóch zatrzymanych osób sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, usłyszały one zarzut handlu narkotykami, za co grozi nawet 10 lat pozbawienia więzienia.

 8. Odpowiedzialność prawna uczniów

  W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym 2017/2018, Policja kieruje do młodzieży porady dotyczące właściwego postępowania i zachowania się zgodnie z zasadami prawa i współżycia społecznego wraz z informacją o konsekwencjach wynikających z ich łamania.

 9. Kliper zyskał uznanie i sympatię dzieci

  Wrzesień to bardzo pracowity miesiąc dla policyjnych profilaktyków. Mundurowi zapraszani są do szkół i przedszkoli, aby w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” przypomnieć najmłodszym o podstawowych przepisach i zasadach ruchu drogowego. Uczniowie jednej ze szkół odwiedziły naszą komendę.

 10. Polska Policja Dziś

  Minęło już 98 lat od powstania naszej formacji. Przeszła długą drogę, aby dziś zasłużyć na miano nie tylko największej w Polsce formacji mundurowej, lecz również nowoczesnej i skutecznej służby stojącej na straży bezpieczeństwa wewnętrznego państwa. Z okazji tegorocznego święta Biuro Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji przy wsparciu Komendy Stołecznej Policji przygotowało film ukazujący pracę funkcjonariuszy na rzece, konno, z psami służbowymi, w patrolach pieszych oraz zmotoryzowanych, w powietrzu, w laboratorium kryminalistycznym czy Stołecznym Stanowisku Kierowania. To i tak jedynie fragment szerokiego wachlarza zadań, jednak oddziałujący na wyobraźnię lepiej, niż tysiąc słów.