KPP Wągrowiec

Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Policjant który mi pomogł
Niebieska Linia
Głuchoniemi
Bezpieczny Autobus
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Na chwilę miała odwrócić się do dziecka

  Chwila nieuwagi wystarczy, aby doprowadzić do groźnie wyglądającego wypadku. Trzy osoby trafiły do szpitali w Pile i Wągrowcu po tym jak osobowa fiesta uderzyła w drzewo.

 2. Miała pojechać do Anglii na wakacje...

  Historia młodej kobiety wstrząsnęła jej całym otoczeniem. Poznała chłopaka na imprezie i mu zaufała nie wszystko potoczyło się tak, jak sobie wyobrażała.

 3. Plantacja marihuany pod Wągrowcem

  Na terenie prywatnej posesji w jednej z miejscowości na terenie powiatu wągrowieckiego policjanci znaleźli nielegalną plantację marihuany. Do sprawy zatrzymano 3 mężczyzn podejrzanych o narkotykową działalność.

 4. Dopuścił się szeregu przestępstw, wrócił do aresztu

  Kilka miesięcy temu wyszedł na wolność, od tego czasu dopuścił się szeregu ciężkich przestępstw. Policjanci zatrzymali mieszkańca jednej spodwągrowieckich miejscowości, podejrzanego o dokonanie rozboju, wymuszeń rozbójniczych, gróźb karalnych kierowanych wobec wielu osób i znęcania psychicznego.

 5. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 6. Prewencja i Ruch Drogowy

 7. Debata społeczna – bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku

  Dzisiaj odbyła się kolejna debata społeczna Komendanta Powiatowego Policji w Wągrowcu pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Tym razem głównym tematem poruszanym podczas spotkania było bezpieczeństwo w sezonie wakacyjnym.

 8. Aby zbadać trzeźwość

  Nigdy nie jeździj po alkoholu! Jednak tym, którym zdarzyło się wypić napój alkoholowy, a potem zastanawiają się, czy już wytrzeźwieli, odpowiedzi może udzielić PROMILER.

 9. Gaz do dechy, prawo jazdy do szuflady

  Kolejni piraci drogowi musieli pożegnać się z prawem jazdy, za przekroczenie dozwolonej prędkości.

 10. Zadbaj o siebie i innych nad wodą - video

  Słoneczna i upalna aura, która przewidywana jest na najbliższe dni, sprzyja poszukiwaniu chwili odprężenia i ochłody nad wodą. Już za kilka dni rozpoczynają się wakacje. Należy pamiętać, że woda jest bezpieczna, jeśli korzysta się z niej z rozwagą.