KPP Wągrowiec

Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Policjant który mi pomogł
Niebieska Linia
Głuchoniemi
Bezpieczny Autobus
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Debata społeczna – bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku

  Dzisiaj odbyła się kolejna debata społeczna Komendanta Powiatowego Policji w Wągrowcu pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Tym razem głównym tematem poruszanym podczas spotkania było bezpieczeństwo w sezonie wakacyjnym.

 2. 41 Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu odbyła się powiatowa edycja „41 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym” przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

 3. Prewencja i Ruch Drogowy

 4. Działania "Kaskadowy pomiar prędkości"

  W trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego w dniu 16.04.2018. w godz. 6:00 – 22:00 na terenie Wielkopolski policjanci będą prowadzić działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Ich celem jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i dbanie o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

 5. Kierowco! Uważaj na przejazdach kolejowych !

  O tym, jak niebezpieczne bywają przejazdy kolejowe zazwyczaj dowiadujemy się z mediów. Niestety wypadki na przejazdach kolejowych w ostatnim czasie zaczynają stanowić istotną składową w ogólnej statystyce wypadków drogowych. Stąd konieczność podjęcia konkretnych działań ukierunkowanych na podniesienie bezpieczeństwa zarówno niechronionych uczestników dróg, jak i kierowców.

 6. Dzień dobry, została pani wyróżniona!

  Zapraszamy do odbioru nagrody, jaką jest komplet pościeli. O wszystkim zostanie Pani poinformowana na organizowanym przez naszą firmę pokazie w piątek w hotelu.

 7. Zapraszamy na spotkanie

  Komendant Powiatowy Policji w Wągrowcu zaprasza na spotkanie mieszkańców powiatu wągrowieckiego.

 8. "Spokrewnieni Służbą" - podsumowujemy akcję

  Dobiega końca miesiąc marzec, czas na podsumowanie akcji Spokrewnieni Służbą. Kolejny policjant zasilił szeregi honorowych dawców.

 9. Zmiana przepisów w ustawie antyalkoholowej

  Ustawa o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi przeszła zmiany. Dotychczasowe przepisy były na tyle nieokreślone, że konsumenci nie wiedzieli, co w rzeczywistości jest dozwolone, a co zakazane.

 10. Już niebawem rozpoczęcie sezonu motocyklowego - apelujemy o rozwagę!

  Wkrótce rozpocznie się wiosna, która sprzyja podróżom jednośladami. Policjanci apelują do motocyklistów, którzy czynią ostatnie przygotowania przed rozpoczęciem sezonu o rozwagę. Kierowcy samochodów zaś muszą zwiększyć koncentrację i czujność oraz ponownie przyzwyczaić się do widoku jednośladów w swoich lusterkach.