KPP Wągrowiec

Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy
Policjant który mi pomogł
Niebieska Linia
Głuchoniemi
Bezpieczny Autobus

Najczęściej czytane

 1. 25 maja - Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego

  25 maja każdego roku szczególnie pamiętamy o wszystkich zaginionych dzieciach. Przede wszystkim tych, których los do dnia dzisiejszego nie jest znany i na które bliscy czekają od wielu miesięcy czy lat, jak również tych, które zostały odnalezione zbyt późno. Dlaczego dochodzi do zaginięć dzieci i młodzieży, czy można im zapobiec i wreszcie jakie są przyczyny nieodnalezienia zaginionej osoby? Niech ten dzień ustanowiony dla uczczenia pamięci zaginionego 25 maja 1979 roku sześcioletniego Ethana będzie dla nas wszystkich okazją do refleksji i pochylenia się nad problematyką zaginięć dzieci.

 2. Prewencja i Ruch Drogowy

 3. Sprawa włamań rozwiązana

  Policjanci ustalili osoby podejrzane o dokonanie kilku włamań na terenie ogródków działkowych Nad Nielbą.

 4. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 5. Policjanci patrolują rejony kąpielisk

  Okres urlopowy i niesłabnące upały, zachęcają do korzystania z kąpielisk. Wągrowieccy funkcjonariusze patrolując tereny przyległe do akwenów przypominają o zasadach bezpieczeństwa i o odpoczynku „z głową”.

 6. Jak się zachować w sieci, by być bezpiecznym w realu oraz Super Wiewiórka w Skokach

  Policja i Straż Pożarna podejmowały działania na rzecz szeroko rozumianego bezpieczeństwa w szkołach w Skokach i Jabłkowie.

 7. Rekrutacja do Policji

  Jeżeli zastanawiasz się, czy możesz rozpocząć służbę w Policji, zadzwoń pod numer 19 997 . Nasi specjaliści udzielą Ci szczegółowych informacji na temat zasad prowadzonego naboru do służby.

 8. Archeolog amator usłyszał zarzuty

  Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu ustalili mężczyznę, który amatorsko zajmował się wyszukiwaniem w ziemi zabytkowych przedmiotów. Łupem mężczyzny stawały się zarówno monety - niektóre datowane na początki Państwa Polskiego, jak i przedmioty codziennego użytku.

 9. Półkolonie w wągrowieckiej komendzie

  Jak trudna i odpowiedzialna jest praca policjanta dowiedziały się dzieci z organizowanych przy parafii św. Wojciecha w Wągrowcu półkolonii. Dzieci w ubiegłym tygodniu odwiedziły mundurowych w miejscu ich pracy - komendzie powiatowej.

 10. Kolizje, kolizje, kolizje

  Kierowcy nie nadążyli za zmianą pogody. Wraz ze zwiększonymi opadami deszczu zwiększyła się ilość kolizji. Wciąż wielu rowerzystów lekceważy przepisy prawa o ruchu drogowym, a kierujący samochodami nie korzystają z pasów bezpieczeństwa.