KPP Wągrowiec

Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Ogłoszenie - Rekrutacja
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy
Policjant który mi pomogł
Niebieska Linia
Głuchoniemi
Bezpieczny Autobus

Najczęściej czytane

 1. Zatrzymany po kradzieży rowerów

  Policjanci zatrzymali 20 latka z gminy Skoki, podejrzanego o kradzież rowerów w Skokach i w Wągrowcu. Wciąż szukamy właściciela jednego z odzyskanych jednośladów.

 2. Prewencja i Ruch Drogowy

 3. Policjanci ustalili sprawców, rodzice rozpoczęli naprawiać szkody

  Nowy budynek miejskiego żłobka nie długo pozostał w stanie nienaruszonym. W okresie wakacji zaczął on nosić na sobie coraz więcej śladów różnego rodzaju zniszczeń. Policjanci ustalili stojące za nimi osoby. Przygotowany materiał dowodowy trafi do sądu.

 4. Policjanci zatrzymali narkotykowego kuriera

  Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który przewoził ponad pół kilograma narkotyków. Na czas prowadzonego postępowania Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

 5. Okres Wszystkich Świętych to okazja dla złodziei

  Mając na uwadze fakt, iż dzień Wszystkich Świętych jest okresem, w którym znacząco wzrasta zagrożenie przestępstwami oraz wykroczeniami, Policja w tym właśnie czasie intensyfikuje działania prewencyjne ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa osób odwiedzających cmentarze.

 6. Za nami debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu na terenie Gminy Wągrowiec

  Przedstawienie stanu bezpieczeństwa na terenie Gminy Wągrowiec, omówienie planów priorytetowych dla jej rejonów i dyskusja na temat dostrzegalnych zagrożeń, były przedmiotem wczorajszego spotkania w Sali Widowiskowej w Łeknie.

 7. Kolejni poszukiwani na podstawie listów gończych

  Zespół poszukiwań osób Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu publikuje kolejne wizerunki sprawców przestępstw, za którymi wydano listy gończe.

 8. Rowerzysto, czerwona lampka z tyłu to za mało!

  Policjanci kontrolujący ruch w godzinach wieczornych, nocnych i wczesnym rankiem, coraz częściej zwracają uwagę na nieodpowiednio wyposażone rowery. Rowerzysto, zadbaj o prawidłowe wyposażenie swojego jednośladu!

 9. Bezczelna kradzież i próba oszustwa

  Wągrowiecka Policja prowadzi dwie sprawy, gdzie pokrzywdzonymi są starsi mieszkańcy powiatu wągrowieckiego. Informujemy i ponownie apelujemy!

 10. Wyjaśniamy sprawę kradzieży

  Zespół Wykroczeń KPP w Wągrowcu prowadzi sprawę kradzieży radia JBL. Mężczyzna, którego wizerunek przedstawiamy, mógłby nam w tej sprawie wiele rzeczy wyjaśnić.