KPP Wągrowiec

Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy
Policjant który mi pomogł
Niebieska Linia
Głuchoniemi
Bezpieczny Autobus

Najczęściej czytane

 1. Kolejni poszukiwani na podstawie listów gończych

  Zespół poszukiwań osób Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu publikuje kolejne wizerunki sprawców przestępstw, za którymi wydano listy gończe.

 2. Prewencja i Ruch Drogowy

 3. 25 maja - Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego

  25 maja każdego roku szczególnie pamiętamy o wszystkich zaginionych dzieciach. Przede wszystkim tych, których los do dnia dzisiejszego nie jest znany i na które bliscy czekają od wielu miesięcy czy lat, jak również tych, które zostały odnalezione zbyt późno. Dlaczego dochodzi do zaginięć dzieci i młodzieży, czy można im zapobiec i wreszcie jakie są przyczyny nieodnalezienia zaginionej osoby? Niech ten dzień ustanowiony dla uczczenia pamięci zaginionego 25 maja 1979 roku sześcioletniego Ethana będzie dla nas wszystkich okazją do refleksji i pochylenia się nad problematyką zaginięć dzieci.

 4. Zagramy dla małej Amelki

  Policjanci, strażacy, mnóstwo ludzi dobrej woli z miasta Wągrowca i społeczności szkolnej z Łekna, zagrają w charytatywnym turnieju organizowanym przez wągrowieckich policjantów pod patronatem NSZZ Policjantów Zarząd Terenowy w Wągrowcu oraz Zespół Szkolno Przedszkolny w Łeknie.

 5. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 6. Strzelcy w gotowości do niesienia pomocy

  Wczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu przybył oddział Niezłomnych Związku Strzeleckiego „Strzelec” Rzeczypospolitej Polskiej, aby złożyć meldunek o gotowości do Akcji Zima.

 7. Widzisz dziecko bez opieki - Nie bądź obojętny! Reaguj! - video

  Każdego dnia w Polsce policjanci interweniują w sytuacjach, w których życie i zdrowie dzieci jest zagrożone przez niewłaściwą opiekę osób dorosłych. Niestety, pomimo powtarzających się szokujących historii, rodzice lekceważą przestrogi i nie uczą się na błędach innych. Pamiętajmy, że wypadki z udziałem dzieci nie dotyczą tylko rodzin patologicznych - mogą zdarzyć się wszędzie. Dlatego nie bądźmy obojętni, reagujmy, gdy widzimy pozostawione bez opieki dzieci.

 8. Turniej dla Amelki

  W sobotę na hali sportowej w Łeknie rozegrany został charytatywny turniej piłki nożnej halowej. Turniej zorganizowali wągrowieccy policjanci, oraz społeczność szkoły w Łeknie.

 9. Klasy mundurowe w KPP w Wągrowcu

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu zrealizowali kolejne zajęcia z uczniami Zespołu Szkół nr 2 w Wągrowcu. Młodzież ucząca się w klasach o profilu Bezpieczeństwo Publiczne odwiedziła wągrowiecką jednostkę Policji.

 10. Zostań jednym z nas

  Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu organizuje spotkania dla osób, które myślą o służbie w naszej formacji. W ich trakcie policjanci opowiedzą zainteresowanym jak wygląda proces rekrutacji oraz scharakteryzują codzienne obowiązki służbowe wykonywane przez początkujących funkcjonariuszy. Zapraszamy na spotkanie w każdy ostatni czwartek miesiąca o godzinie 12:00 w budynku KPP w Wągrowcu ul. Taszarowo 11.