KPP Wągrowiec

Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Ogłoszenie - Rekrutacja
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy
Policjant który mi pomogł
Niebieska Linia
Głuchoniemi
Bezpieczny Autobus

Najczęściej czytane

 1. Auto z cofniętym licznikiem zabezpieczone przez wągrowieckich policjantów

  Już drugiego dnia obowiązywania nowych przepisów, policjanci ujawnili pierwsze auto z cofniętym licznikiem. Kierujący musiał pożegnać się z pojazdem, który został zabezpieczony do trwającego postępowania.

 2. Policjanci ustalili sprawców, rodzice rozpoczęli naprawiać szkody

  Nowy budynek miejskiego żłobka nie długo pozostał w stanie nienaruszonym. W okresie wakacji zaczął on nosić na sobie coraz więcej śladów różnego rodzaju zniszczeń. Policjanci ustalili stojące za nimi osoby. Przygotowany materiał dowodowy trafi do sądu.

 3. Prewencja i Ruch Drogowy

 4. Władysław Wichłacz policjant Policji Państwowej z Mieściska

  Dobiega końca rok 2019. Dla naszej formacji rok o tyle znaczący, że obchodziliśmy w nim setną rocznicę powołania Policji Państwowej. Pod jego koniec chcemy przedstawić sylwetkę jednego z funkcjonariuszy, którego historię udało nam się poznać, a służył w posterunku Policji Państwowej w Mieścisku.

 5. Nowe radiowozy i sprzęt do służby

  Wągrowieccy policjanci będą w służbie wykorzystywać nowe radiowozy i sprzęt. Przekazane przez samorządy środki pozwoliły na pozyskanie trzech oznakowanych radiowozów marki Kia Sportage, latarek, sprzętu biurowego i urządzeń do sprawdzenia stanu trzeźwości.

 6. Akcja Zima 2019-2020

  Związek Strzelecki „Strzelec” Rzeczypospolitej Polskiej oddział Niezłomnych w Wągrowcu złożył meldunek o gotowości do "Akcji Zima 2019-2020".

 7. Zatrzymał pijanego kierowcę, który okazał się poszukiwanym przestępcą

  Opanowanie nerwów i niezwykła konsekwencja w działaniu mieszkańca Wągrowca doprowadziła do zatrzymania nietrzeźwego kierującego, który jak się później okazało był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wągrowcu do odbycia kary pół roku pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo.

 8. Bracia zapobiegli ogromnej tragedii

  Pochodzący ze Żnina bracia Wojciech i Dawid Wierzelewscy, uratowali sześcioosobową rodzinę przed tragedią. W trakcie powrotu z zabawy sylwestrowej, zauważyli dym wydostający się z jednego z domów jednorodzinnych w miejscowości Dąbrowa koło Damasławka. Zadziałali błyskawicznie i sprowadzili pomoc.

 9. Policjanci ukarali „instruktora” 300 złotowym mandatem

  Wczorajszej nocy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej forda. Okazało się że za kierownicą siedziała 16 letnia kierująca, która doskonaliła się w jeździe pod okiem 25-letniego kolegi.

 10. Areszt dla podejrzanych o pobicie

  Policjanci ustalili podejrzanych w sprawie o pobicie do jakiego doszło w jednej z miejscowości w gminie Wapno. Trzech zatrzymanych mężczyzn z powiatu Nakielskiego na czas prowadzonego postępowania zostało aresztowanych.