KPP Wągrowiec

Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Policjant który mi pomogł
Niebieska Linia
Głuchoniemi
Bezpieczny Autobus
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 2. Dzielnicowi bliżej nas

  Policjanci dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu brali czynny udział w festynach i zabawach organizowanych z okazji dnia dziecka w całym powiecie.

 3. Prewencja i Ruch Drogowy

 4. Zatankował, odjechał, stracił prawo jazdy

  Pomimo kierowanych apeli o zdjęcie nogi z gazu i poruszanie się zgodnie z przepisami, wraz z poprawą pogody, pojawili się kolejni drogowi piraci.

 5. Konkurs „Wolny od uzależnień”

  Trwa trzecia edycja Powiatowego Konkursu Filmowego „Wolny od uzależnień” - przedstawiamy prace zwycięzców dwóch poprzednich edycji.

 6. Z dzieckiem w drodze

  Zapewnienie bezpieczeństwa dziecku podczas jazdy samochodem to podstawowy obowiązek każdego kierowcy. Właściwą ochronę zagwarantujemy wyłącznie wtedy, gdy maluch jest przypięty pasami i podróżuje w foteliku. Tej zasady nie można lekceważyć nawet na krótkich dystansach. Pamiętajmy, że nawet nasze najlepsze umiejętności jazdy nie chronią przed błędami innych użytkowników drogi.

 7. Włamanie do pokoju hotelowego

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego i Prewencji KPP w Wągrowcu wykonywali czynności na miejscu kradzieży z włamaniem do pokoju hotelowego na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wągrowcu.

 8. Policjanci w Jabłkowie na „Dniu Profilaktyki”

  W piątek 28 kwietnia policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu odwiedzili dzieci uczące się w szkołach należących do stowarzyszenia Tęcza, zrzeszających placówki oświatowe w Jabłkowie Rejowcu, Lechlinie i Pawłowie Skockim.

 9. Powiatowy finał "40 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym"

  We wtorek 9 maja na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu odbyła się powiatowa edycja „XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w ruchu drogowym” przeznaczona dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Powiatu Wągrowieckiego.

 10. 29 psów znalazło nowe schronienie

  Zarzuty utrzymywania zwierząt w niewłaściwych warunkach bytowania usłyszał mężczyzna prowadzący gospodarstwo w Sławie Wielkopolskiej.