Sprawca kolizji z BMW ustalony - Aktualności - KPP Wągrowiec

Aktualności

Sprawca kolizji z BMW ustalony

Data publikacji 12.02.2019

Policjant dzielnicowy z Komisariatu Policji w Skokach ustalił sprawcę, który zniszczył parkujący na poboczu ul. Kazimierza Wielkiego w Skokach BMW. Mężczyzna przyznał się do spowodowania kolizji.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy 5 lutego około godziny 18:00. Jeden z mieszkańców naszego powiatu poinformował policjantów o zniszczonym BMW E39 które pozostawił na poboczu ul. Kazimierza Wielkiego w Skokach. Gdy do niego powrócił, zauważył zniszczenia karoserii od strony jezdni.

Ślady na pojeździe wskazywały na to, że uderzył w niego inny samochód. Pokrzywdzony rozpoczął za pomocą portali społecznościowych poszukiwanie osób, które mogą mieć wiedzę na temat sprawcy tych zniszczeń. Po jakimś czasie otrzymał informacje od osoby, która zauważyła ogłoszenie na fanpage miasta Skoki, skojarzyła ona, że widziała mężczyznę, który kręcił się koło BMW, a po chwili wsiada do Passata na początkowych numerach PWA i odjechał w kierunku dworca.

Dzielnicowy po otrzymaniu tych szczątkowych informacji rozpoczął poszukiwanie sprawcy. Na nic się zdało sprzątanie elementów po kolizji, gdyż wkrótce został ustalony. Okazał się nim 43 letni mieszkaniec Skoków. W dniu dzisiejszym w związku ze spowodowaniem przez niego kolizji, zostało przeprowadzone postępowanie mandatowe w którym został ukarany 500 złotową grzywną. Pokrzywdzony otrzymał od Policji niezbędne informacje, i teraz może wystąpić z roszczeniem do firmy ubezpieczeniowej o odszkodowanie.