Powiatowy Konkurs Filmowy "Wolny od uzależnień" - KONKURSY - KPP Wągrowiec

Powiatowy Konkurs Filmowy "Wolny od uzależnień"

Data publikacji 11.05.2018

Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu organizuje kolejną, 4 już edycję Powiatowego Konkursu Filmowego „WOLNY OD UZALEŻNIEŃ”.

 

Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu wągrowieckiego. Ma on  na celu propagowanie wśród młodzieży zdrowego stylu życia oraz pozytywnych form zachowania - wolnych od uzależnień (alkohol, narkotyki, hazard, internet itd.), przemocy, agresji, łamania prawa.
 

Chcesz wziąć w nim udział? jesteś uczniem klas 6-8 szkoły podstawowej, któregoś z gimnazjów, lub szkoły średniej mieszczącej się na terenie powiatu wągrowieckiego? Stwórz drużynę 2 lub 3 osobową, nakręć film ostrzegający przed nałogami, promujący wolność od uzależnień. Czas trwania filmu do 5 minut.

 

Zgłoś się do swojego nauczyciela/wychowawcy w szkole, lub opiekuna w kole zainteresowań, klubie i powiedz że z grupą przyjaciół chcesz nakręcić film. Szkoły w powiecie mają informację o konkursie.

Opiekun grupy wypełnia kartę zgłoszeniową, którą wraz z filmem musi zostać dostarcza do Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu do wtorku 5 czerwca do godziny 14:00 - szczegóły w regulaminie

Szkoły lub instytucje pozaszkolne mogą zgłosić kilka drużyn. Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa są do pobrania jako załączniki do strony zostały również przesłane do szkół.

Każdy z uczestników, a także ich koledzy i koleżanki będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczenia swojego dzieła na dużym ekranie.

Pokaz filmów odbędzie się w piątek 8 czerwca o godzinie 10:00 w sali Kina MDK w Wągrowcu

Partnerami konkursu są jednostki samorządowe powiatu wągrowieckiego, którzy rokrocznie nagradzają laureatów pierwszych trzech miejsc nagrodami rzeczowymi.

 

Poniżej przedstawiamy zwycięzcę I edycji Powiatowego Konkursu Filmowego "Wolny od uzależnień" film twórców: Bartosz Głowski, Michał Ślązak, Adrian Frąckowiak z Gimnazjum nr 3 Gminy Wągrowiec im. Henryka Sienkiewicza w Rąbczynie

 

 

 

 

Zapraszamy do udziału w konkursie!

 

 

 

 

Pliki do pobrania