„Świeć Przykładem” - KONKURS - KONKURSY - KPP Wągrowiec

„Świeć Przykładem” - KONKURS

W ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Świeć Przykładem” Policja realizuje kolejne działania profilaktyczne skierowane do pieszych. W ramach akcji ogłoszony został konkurs dla przedszkoli na projekt odblasku, który będzie symbolem akcji przez cały 2019 rok

Celem przedsięwzięcia zainicjowanego przez polską Policję jest zachęcanie jak największej liczby pieszych do korzystania z elementów odblaskowych, nie tylko po zapadnięciu zmroku poza obszarem zabudowanym, ale również w obszarze zabudowanym na nieoświetlonych lub słabo oświetlonych odcinkach dróg.

W ramach akcji ogłoszony został konkurs dla przedszkoli na projekt odblasku, który będzie symbolem akcji przez cały 2019 rok. Do 31 maja 2018 roku czekamy na zgłoszenia od przedszkoli, które będą chciały wziąć dział w konkursie przesyłając swoje projekty do komendy wojewódzkiej lub komendy stołecznej Policji.

31 sierpnia ogłoszona zostanie lista laureatów. W konkursie przewidziane są nagrody rzeczowe, w tym nagroda główna Komendanta Głównego Policji. Zgodnie z regulaminem konkursu oprócz nagrody głównej przewiduje się przyznanie trzech wyróżnień.

Pliki do pobrania