Z życia jednostki

Strona znajduje się w archiwum.

Dzisiaj w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu uczciliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet

Z tej okazji składamy na ręce wszystkich policjantek i pań, które na co dzień nie pracują w mundurze, moc najserdeczniejszych życzeń z okazji tego święta.

W imieniu męskiej części policjantów i pracowników cywilnych, życzenia drogim paniom złożył nadkomisarz Mikołaj Szydzik – I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wągrowcu.

Pan Komendant wyraził nadzieję, że pozytywne uczucia i doświadczenie wyrazów uznania dla przedstawicielek płci pięknej w tym szczególnym dniu, będą również obecne w ich życiu, także w pozostałe dni roku.

Naszym drogim paniom życzymy wszystkiego najlepszego!

 

  • I Zastępca Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu nadkom. Mikołaj Szydzik wygłasza podziękowanie kobietom służącym w wągrowieckiej Policji obok niego stoi komisarz Piotr Kossmann z naręczem czerwonych róż.
  • I Zastępca Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu nadkom. Mikołaj Szydzik składa życzenia i wręcza kwiaty Komendantowi Powiatowemu Policji w Wągrowcu inspektor Magdalenie Sławińskiej
  • Zdjęcie sytuacyjne, policjantki z wręczonymi kwiatami
  • Zdjęcie sytuacyjne, I Zastępca Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu nadkom. Mikołaj Szydzik wraz z kom. Piotrem Kossmannem składają życzenia kobietom w tle pracownice cywilne i funkcjonariuszki wągrowieckiej Policji
  • I Zastępca Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu nadkom. Mikołaj Szydzik składa życzenia i wręcza kwiaty policjantce do spraw profilaktyki społecznej.