Pomógł Ci policjant? Odwdzięcz się i zgłoś go do konkursu. - Aktualności - KPP Wągrowiec

Aktualności

Pomógł Ci policjant? Odwdzięcz się i zgłoś go do konkursu.

Data publikacji 14.03.2019

Jeśli znasz Policjanta, który szczególnie ci pomógł, jeśli cenisz jego profesjonalizm i zasługi w obszarze pomocy osobom doznającym przemocy w rodzinie – zgłoś jego kandydaturę do konkursu „Policjant, który mi pomógł”. Kandydatury można zgłaszać do dnia 31 maja 2019 r.

Trwa nabór do 12 edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”. Ideą jest wyróżnienie funkcjonariuszy, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, oraz mają szczególne zasługi w pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie. Policjantów można zgłaszać do 31 maja, mogą to robić zarówno osoby prywatne, jak instytucje czy organizacje.

Pięciu laureatów konkursu wybierze Kapituła, w skład której wchodzą pracownicy Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, laureaci ostatnich trzech edycji konkursu, oraz przedstawiciel Biura Prewencji KGP.

Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać na adres: pogotowie@niebieskalinia.pl lub pocztą na adres: „Niebieska Linia”, 02-121 Warszawa, ul. Korotyńskiego 13. Formularz dostępny na stronie: www.policjant.niebieskalinia.pl