Zagramy dla małej Amelki - Aktualności - KPP Wągrowiec

Aktualności

Zagramy dla małej Amelki

Data publikacji 27.11.2018

Policjanci, strażacy, mnóstwo ludzi dobrej woli z miasta Wągrowca i społeczności szkolnej z Łekna, zagrają w charytatywnym turnieju organizowanym przez wągrowieckich policjantów pod patronatem NSZZ Policjantów Zarząd Terenowy w Wągrowcu oraz Zespół Szkolno Przedszkolny w Łeknie.

Już w najbliższą sobotę 1 grudnia zapraszamy wszystkich ludzi o dobrym sercu do sali sportowej w Łeknie, do kibicowania drużynom grającym w charytatywnym turnieju dla Amelii – uczennicy Szkoły Podstawowej w Łeknie.

W turnieju udział wezmą drużyny policjantów z Wągrowca, Szamotuł, Obornik Wielkopolskich, Chodzieży, Piły, Żnina, Gniezna, reprezentacje funkcjonariuszy Straży Pożarnej z Wągrowca i Chodzieży, drużyna urzędników z wągrowieckiego ratusza, a także drużyna reprezentująca Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łeknie.

Cel jest jeden – pomoc chorej na raka kości Amelce.

Turniej rozpocznie się o godzinie 9:00, a przewidywane zakończenie planowane jest na około godzinę 15:30. Zapraszamy do kibicowania i pomagania. Dla odwiedzających halę sportową w tym czasie przewidywane są dodatkowe atrakcje.

Pomagamy i chronimy !