Seminarium „Bezpiecznie - chce się żyć!” - Aktualności - KPP Wągrowiec

Aktualności

Seminarium „Bezpiecznie - chce się żyć!”

Data publikacji 20.09.2018

Fundacja Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego we wtorkowe popołudnie zorganizowała na terenie Hali OSIR w Wągrowcu seminarium w ramach cyklicznego programu propagującego zagadnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Seminarium „Bezpiecznie-chce się żyć!” stanowi swoistą formę reedukacji, kierowaną do wszystkich uczestników ruchu drogowego. Poprzez dotarcie do szerokiego grona użytkowników dróg, daje możliwość przypomnienia obowiązujących przepisów, ale także zapoznania z nowymi rozwiązaniami prawnymi i działaniami podejmowanymi na rzecz poprawy bezpieczeństwa na polskich dogach.

Przedsięwzięcie spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, a udział policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu pozwolił na zaprezentowanie uczestnikom seminarium stanu bezpieczeństwa na drogach w regionie i wskazanie głównych przyczyn i skutków występujących zagrożeń.

Widzowie uczestniczyli zarówno w spotkaniu edukacyjnym jak i chwili rozrywki, bo przedsięwzięcie zakończył występ zespołu IRA.