Aktualności

Jeszcze przez dwa dni masz możliwość oddania głosu na swojego dzielnicowego

Data publikacji 12.06.2018

W związku z potrzebą kreowania pozytywnego wizerunku Policji, w szczególności działań podejmowanych przez dzielnicowych zgodnie z programem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Dzielnicowy bliżej nas”, wzorem roku ubiegłego Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu przy współpracy z gazetą „Głos Wielkopolski”, TVP 3 oddział Poznań oraz Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego przeprowadzi na terenie całej Wielkopolski plebiscyt na najlepszego dzielnicowego „Dzielnicowy na Medal 2018”.

Plebiscyt polega na wyborze najpopularniejszego i wyróżniającego się dzielnicowego w wydzielonych powiatach i rewirach Wielkopolski. Konkurs organizowany jest od 18 maja 2018 r. do 22 czerwca 2018 r., a głosowanie odbywa się osobno we wszystkich powiatach wielkopolskich. W plebiscycie mogą brać udział (głosować) osoby pełnoletnie mieszkające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, spełniające wymagania określone niniejszym regulaminie.

http://www.gloswielkopolski.pl/plebiscyty/asy-bezpieczenstwa/a/asy-bezpieczenstwa-dzielnicowy-na-medal-2018-regulamin-plebiscytu,13143796/

Głosowanie w etapie powiatowym będzie trwać do środy, 13 czerwca do godz. 21. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikują się tylko zwycięzcy głosowania ze wszystkich miast i powiatów. Przechodząc do finału, zachowają głosy zdobyte w pierwszym etapie.

Zachęcamy, zagłosuj na swojego dzielnicowego!

Czytaj więcej: http://www.gloswielkopolski.pl/plebiscyty/a/asy-bezpieczenstwa-dzielnicowy-na-medal-2018-kpp-wagrowiec-aktualne-wyniki,13186190/