Świąteczna paczka od policjantów - Aktualności - KPP Wągrowiec

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Świąteczna paczka od policjantów

Data publikacji 21.12.2017

Święta Bożego Narodzenia to czas odpoczynku i refleksji, ale przede wszystkim dzielenia się radością wśród najbliższych. O pojawienie się ducha Świąt Bożego Narodzenia wśród kilku potrzebujących rodzin zadbali policjanci, którzy przygotowali i przekazali świąteczne paczki. Ten drobny gest przed świętami sprawił wiele radości, a policjanci spotkali się z bardzo ciepłym przyjęciem.

Święta Bożego Narodzenia to czas kiedy szczególnie myślimy o innych osobach, które możemy wspomóc w radosnym ich przeżywaniu. Mając to na uwadze policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu postanowili w tym roku wesprzeć potrzebujące rodziny i przygotować świąteczne paczki.

Pomysł narodził się u wągrowieckich dzielnicowych, którzy w codziennej służbie spotykają się z trudami codziennego życia wielu potrzebujących osób. Wskazali oni osoby, dla których świąteczne paczki zostały przygotowane. Zebrane produkty spożywcze pierwszej potrzeby, ale także słodycze, chemia i zabawki trafiły do 7 rodzin i dwóch samotnie zamieszkujących osób starszych .

Policjanci dzielnicowi wraz z przygotowanymi paczkami zanieśli życzenia zdrowych, spokojnych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia. W każdym domu zostali bardzo ciepło przyjęci, a mieszkańcy dali po sobie odczuć pozytywne zaskoczenie i wdzięczność.