Twoje decyzje, to życie albo... - Aktualności - KPP Wągrowiec

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Twoje decyzje, to życie albo...

Data publikacji 14.12.2017

Przedstawiciele Krajowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przy współpracy z wągrowiecką Policją, zorganizowali spotkanie dotyczące bezpiecznych zachowań na drodze, z głównym naciskiem na zachowania niechronionych uczestników ruchu drogowego. Spotkanie zakończył koncert Kasi Cerekwickiej.

Spotkanie promujące zasady bezpiecznego poruszania się na drogach, odbyło się w środę 13 grudnia w hali wągrowieckiego OSIR-u. Zostało ono zorganizowane przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, przy współudziale policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu.

Na początku spotkania przedstawiciel Krajowej Rady Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dokonał podsumowania stanu bezpieczeństwa na drogach, uzmysławiając znaczenie każdej liczby. Każda z liczb, to ludzka tragedia. Zostało to zobrazowane przez policjantkę z wągrowieckiej drogówki, która omówiła przykłady dramatów rozgrywających się na drogach powiatu wągrowieckiego. Funkcjonariuszka przedstawiła konsekwencje złych decyzji, braku rozwagi, umiejętności, wyobraźni.

Potem odbył się koncert Kasi Cerekwickiej, przy którym bawiły się zgromadzone osoby.